PILATES RETREAT

16-20 Sierpień 2020

 

Idea wyjazdu

To nie jest zwykły wyjazd treningowy. To nie jest zwykły wyjazd wakacyjny. To wyjazd, który da Ci siłę, energię, lepsze ciało, motywację, inspirację i skrzydła do dalszego działania.

Jedyna taka możliwość w Polsce! 

Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, jeśli chcesz się zregenerować i oderwać od codzienności, jeśli chesz poznać lepiej swoje ciało,nauczyć się jak lepiej o nie zadbać i eksplorować metodę pilates, ten wyjazd jest dla Ciebie.

 

Wspaniały czas wypoczynku i koncentracji dla ciała, ducha i umysłu.

 

Dla kogo?

Pilates Retreat 2020 otwarty jest dla osób znających i praktykujących metodę pilates, jak również dla tych którzy chcą dopiero poznać i pokochać metodę. Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach zaawansowania. Każda z grup będzie mieć minimum dwa treningi dziennie.  Zakwalifikowanie do grup odbędzie się na podstawie formularza zgłoszeniowego.

W programie:

Codzienne treningi, które dadzą Ci nową świadomość i sprawność ciała.

Pyszne i zdrowe posiłki z lokalnych produktów pozwolą na oczyszczenie i pobudzenie metabolizmu. Czas relaksu i regeneracji odnajdziesz podczas leśnych spacerów, kąpieli w jeziorze, czy leniuchowania w leżaku na pomoście. A jeśli to nie wystarczy, będziesz mieć możliwość skorzystania z sauny lub masażu.

Co zyskasz?

Podczas pięciu dni odnajdziesz przestrzeń na koncentrację 

na sobie i swoich potrzebach. Odpoczniesz od codziennego zgiełku miasta i zawrotnego tempa życia. Złapiesz oddech

i rozluźnienie pływając w jeziorze lub relaksując się na hamaku. Wreszcie uwolnisz głowę od zbędnych myśli, a ciało od napięć. Skupisz się na poznaniu i poczuciu swojego ciała i odkryciu jego potrzeb i słabości. Poznasz tajniki metody pilates. Popracujesz nad precyzją ruchu, kontrolą i oddechem. Odkryjesz ćwiczenia pilates na nowo.

Teraz Ty i Twoje ciało będziecie w centrum uwagi!

 

04 contact

Codziennie dwie lekcje z metody pilates z zastosowaniem małych lub większych sprzętów pilatesowych. Każdego dnia inny temat przewodni do pracy.  Codzienna możliwość bliższego poznania metody i ciała -  praca w małych grupach.

Czas na wspólne dyskusje i analizę nurtujących tematów. 

MIEJSCE: Zagroda Ojrzanów 

DATA: 16-20 sierpień 2020

CENA PROMOCYJNA: ( dla uczestników PILATES RETREAT 2019)         1450zł przy wpłacie zaliczki 1000zł do 20 kwietnia

      CENA PROMO WYDŁUŻONA ZE WZGLĘDU NA COVID-19 

1550zł przy wpłacie zaliczki 1000zł do 20 maja

 

CENA REGULARNA: 

1699zł przy wpłacie zaliczki 1000zł od 21 kwietnia do 31 lipca 

Resztę kwoty należu wpłacić do 31 lipca. Po 31 lipca zgłoszenie możliwe tylko po potwierdzeniu wolnych miejsc, cena wzrasta do 1850zł. Pełny plan wyjazdu dostępny będzie na miesiąc przed wyjazdem.

O wyjeździe:

Poznaj mnie

Nazywam się Angelika Mirek i jestem nauczycielem oraz szkoleniowcem metody pilates.

Od ponad dziesięciu lat studiuję metodę prowadząc zajęcia grupowe oraz indywidualne. Ukończyłam liczne szkolenie trenerskie w tym Diamond Akademy oraz Balanced Body. Od 7 lat prowadzę w Krakowie swoje Studio Treningowe MOVE, gdzie propaguję metodę pilates jako system pracy na macie i sprzętach. Jestem Master Trenerem międzynarodowej Szkoły Balanced Body i prowadzę szkolenia trenerskie tej szkoły na terenie Polski. Bezustannie tworzę własne warsztaty pracy z ciałem głównie w oparciu o metodę pilates. Prywatnie jestem mamą dwóch słodkich urwisów, żoną i miłośniczką tańca.

Dowiedz się więcej o mnie 

Dowiedz się więcej o szkoleniach

Zgłoś swoje zainteresowanie wyjazdem!

Zgłaszając swoje zainteresowanie wyjazdem i pobierając pełny program wyjazdu:

  • wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych – imię i adres e-mail przez Angelikę Mirek Pilates&Health, ul. Piwna 25, 30-057 Kraków w celu wysyłania informacji związanych z wyjazdem

  • wyrażasz zgodę na otrzymywanie na swój adres e-mail informacji handlowych od Angelika Mirek Pilates&Health, ul. Piwna 25, 30-057 Kraków

  • wyrażasz zgodę na otrzymywanie na swój adres e-mail informacji handlowych od Angelika Mirek Pilates&Health, ul. Piwna 25, 30-057 Kraków

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Angelika Mirek Pilates&Health na podstawie art. 13 RODO

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

i dołącz do nas.

angelikamirek@movestudio.pl

Tel: 785-195-282

MOVE Studio 30-527 Kraków, ul.Piwna 25

  • Istagram
  • Facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now